NOWOŚCI

Powstała nowa Polska społeczność gry Valorant

Kilka zdań o projekcie Valorant Polska

Powstała nowa Polska społeczność gry Valorant

Kilka słów wstępu.

Witaj na stronie govalorant.pl, jest to wyjątkowe miejsce stworzone przez graczy i fanów Valorant dla najlepszych agentów na świecie. Wiemy, że już już powstało wiele podobnych grup, lecz nam czegoś w nich brakuje. Chcemy stworzyć coś swojego, coś czego inni nie mają… Społeczność z najlepszą atmosferą – idealne miejsce dla którego gracza.

Chcesz wiedzieć, kim jesteśmy?

Grupką miłośników gier i e-sportu. Nasza przygoda zaczęła się od wspólnego grania w Tibie. …To były piękne czasy do których nie kiedy wracamy… Oczywiście Tibia tylko zaszczepiła w nas miłość do gier, później był CS 1.6, CS:GO, LoL, PUBG i w końcu znaleźliśmy coś stworzonego dla nas, a jest to Valorant. Już od pierwszych godzin z grą, przypadła nam do gustu i mamy nadzieję, że będzie tylko lepiej.

Potrzebujemy Cię!

Potrzebujemy Cię, z prostego powodu, Tibia i pozostałe gry zupełnie by do nas nie trafiały, gdyby nie społeczność, która w nich była najlepsza. Chcemy zebrać te osoby, które tak jak my chciałyby zbudować coś wielkiego i mieć wpływ na rozwój gry. Razem możemy więcej! Dołączyć do naszej grupy Valorant Polska na facebooku, po to, by razem z nami zacząć budować najlepszą społeczność gry Valorant. To nie będzie proste, ale razem możemy stworzyć coś wielkiego, ponieważ to Wy decydujecie, jak projekt Valorant Polska się rozwinie.

To dopiero początek.

Nasze głowy są pełne pomysłów, na to, co chcemy zrobić w przyszłości. Jedyną granicą dla nas jest czas, którego każdemu z nas brakuje, ale jeżeli nam go poświęcisz, to gwarantuję Ci, że to nie będzie czas stracony. Dołącz do nas, zostań częścią społeczności goVALORANT i stwórzmy razem miejsce, w którym będziemy czuli się dobrze.


Możemy na Ciebie liczyć?

dryfer

Dariusz Sienkiewicz - Administrator