AKTUALIZACJE NOWOŚCI VALORANT

PATCH 0.49 Valorant już wkrótce

Rozgrywki rankingowe w Valorant już w najbliższy wtorek, zobacz jakie jeszcze zmiany wprowadzi Riot Games w nowym Patchu

PATCH 0.49 Valorant już wkrótce

Zapowiada się ciekawie – Wiemy już co nieco o PATCHu 0.49 do Valorant

Riot Games poinformował nas, że już w najbliższy wtorek 28.04 planuje wprowadzić nową aktualizację o oznaczeniu 0.49. Może to być zaskakujące, ponieważ aktualizacja o numerze 0.48 zostanie pominięta. Wiemy też, że Riot Games prężnie pracuje nad rozwojem gry i planuję, aby aktualizacje do gry były dodawane w każdy wtorek, co jest dla nas dobrą wiadomością.

Co już wiemy o nowej aktualizacji

Na ten moment wiemy, naprawdę bardzo mało i więcej szczegółów dowiemy się na dzień przed aktualizacją. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie gier rankingowych, ale o nich za chwilę. Wiemy też, że zostaną wprowadzone zmiany w optymalizacji, przede wszystkim mapy Bind, na której odczuwalna jest mniejsza ilość klatek. Możemy też liczyć na naprawę kilku nowo odkrytych bugów i exploitów.

Więcej o rozgrywkach rankingowych

Rangi Valorant

Na ten moment wiemy, że system będzie składał się z ośmiu rang, a na każdą z nich przypadać będzie trzy dywizje. Długa droga przed nami do tego, by zostać Valorantem : )

Aby móc rozpocząć swoją rankingową przygodę, musimy mieć rozegrane co najmniej 20 gier, więc nie ma na co czekać, pora to nadrobić.

Różnica rang pomiędzy graczami nie może wynosić więcej niż sześć dywizji. Będzie to miało największy wpływ na szybkość awansu w początkowych fazach rankingu, gdzie najwięcej mmr ma nam dawać dobry indywidualny występ. Jednak z czasem ma się to zmieniać i algorytm zacznie bardziej zwracać uwagę na wynik meczu i to jak duża różnica punktowa była pomiędzy drużynami. Riot Games podkreślił, że w randze Valorant, liczy się jedynie wynik spotkania, ponieważ wierzą w to, że osiągnęliście tak wysoką rangę swoją ciężką pracą.

Warto też dodać, że ranga znika po 14 dniach nierozgrywania gier rankingowych.

Wkrótce więcej informacji, z pewnością Was o nich poinformujemy, a Wy, na jakie zmiany czekacie?

etokox

Wojciech Sienkiewicz - Administrator