AKTUALIZACJE NOWOŚCI VALORANT

Nowa postać w Valorant

Nowa postać w Valorant już jest prawie gotowa do gry

Nowa postać w Valorant

Killjoy już niedługo w Valorant

Gracze dokopali się do draftu artykułu, który miał zawierać wszystkie informacje o nowej postaci, która już wkrótce ma pojawić się w Valorant. Killjoy, tak ma się nazywać nowa postać, to technik, który wykorzystuję swoje inżynierskie umiejętności do tworzenia robotów i pułapek, które mają mu pomagać w walce z przeciwnikiem. Pojawi się on się w grze już wkrótce wraz z debiutem kolejnego aktu naszej operacji.

Killjoy-nowa-postac

Umiejętności

Alarmbot (C)

Alarbot czeka na przeciwnika, aż ten pojawi się w polu jego rażenia, gdy to się stanie, to podbiega do niego i wybucha, zadając obrażenia oraz powodując tymczasową wrażliwość na obrażenia od broni i umiejętności.

Turret (Q)

Możemy rozstawić wieżyczkę, która atakuje przeciwników w określonym zasięgu. 

Nanoswarm (E)

Rzucamy granat z rojem nanobotów, które mogą być zabójcze dla przeciwników w ich zasięgu rażenia.

Lockdown (X)

Rozstawiamy ładunek, który aktywuje się po czasie, spowalniając przeciwników i uniemożliwiając im strzelanie na 8 sec. Przeciwnicy mogą go zniszczyć, ale Killjoy przygotował ich więcej 🙂

Jeden z Redditerów przygotował film prezentujący wszystkie umiejętności Killjoy

Pierwsze wrażenia sprawiają, że Killjoy będzie świetną postacią do kontroli mapy. Doskonale się sprawdzi w obronie ciasnych przejść w szczególności, gdy jego roboty będą wsparte przez smołki od Omena/Brimstona, będzie też świetną postacią do powstrzymania przeciwnika przed rozbrojeniem podłożonego spajka. Według mnie powinien znaleźć zastosowanie w wielu kompozycjach i na pewno jest to postać, którą warto odblokować.

etokox

Wojciech Sienkiewicz - Administrator